Strona główna forum Inne Offtopic Gekosale.pl - otwarte oprogramowanie sklepu internetowego

Gekosale.pl - otwarte oprogramowanie sklepu internetowego

O wszystkim innym niż powyżej...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich,

Po 8 miesiącach pracy udostępniamy pierwszą wersję oprogramowania sklepów internetowych opartą na licencji GPL i rozwijanego wspólnie ze społecznością na zasadach wolnego oprogramowania.

Oprogramowanie jest bezpieczne, wydajne, profesjonalne i co najważniejsze bezpłatne.

www.gekosale.pl

Zachęcamy do wspólnej pracy i rozwijania systemu. Wszystkim dajemy możliwość podzielenia się swoimi modułami i poprawkami na specjalnie przygotowanej stronie serwisu, gdzie będą one publikowane. Szczegłóy na stronie

Z przyjemnością zapraszam Was do wspólnego toworzenia systemu.

Czekamy na Wasze opinie i sugestie.
Zespół Gekosale.pl
Ostatnio edytowano 2 lip 2009, o 17:17 przez jemoon, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Przenosiny postu do innego działu.

Gekosale.pl - otwarte oprogramowanie sklepu internetowego

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 14:25
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

O proszę... czyżby ktoś z Lento się odezwał? Po co to ogłoszenie o konkurencyjnym produkcie na czyimś forum? No i co ważniejsze... skoro "udostępniacie", Państwo oprogramowanie to dlaczego na stronie nie można go pobrać, gdyż istnieje napis "już wkrótce"?
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Lesiu - To jest ten sam zespół (lub prawie ten sam), który stał za lento i jak się zwinęli to chyba nawet na tym forum ludzie szukali pomocy z ich oprogramowaniem.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

Lefi, ja to wiem, moje pytanie było pytaniem retorycznym :]
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
Ekipa ta stała nie tylko za lento ale również za netcartem, którego użytkownicy również bezsilnie szukali pomocy po 'tajemniczym zniknięciu'. Ogólnie idea stworzenia czegoś na bazie Magento, przystosowanego do polskich warunków, wraz z solidnym zapleczem programistyczno/społecznościowym jest jak najbardziej pozytywnym objawem. Co jednak jeśli po roku znów się okaże, że nie poszło wszystko tak jak wymagali by tego twórcy i wszystkie dodatki, poświęcony czas userów i przydatne informacje znów nagle 'wyparują' bez słowa wytłumaczenia i bez możliwości ich przywrócenia?


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Ja wolę się już pomęczyć z magento niż obudzić się bez wsparcia przy dużym projekcie.
Wszyscy na tym forum prowadzą sklepy dla siebie lub dla swoich klientów i w ten sposób tworzy się dobre wsparcie dla polskiej wersji magento. Jeżeli chodzi o ten nowy projekt to jest stworzony on dla pieniędzy (magento też) ale o magento słyszał już prawie cały świat...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

Ja osobiście, wolę Magento, bo tu wiem ze stoi za tym grupa powaznych ludzi, i spora grupa tworzących moduły, i projekt , który nie zniknie w ciągu chwili bez słowa.
Co wiecej po spolonizowaniu Magento i wgraniu kilku modułów, uzyskujemy pełnowartościowy działajacy produkt, jak będzie z Gekonem nie wie nikt.
Moze to fajna alternatywa dla hobbystów, ale na pewno nie dla kogoś , kto chce postawić sklep i spać spokojnie.
Fajnie ze jest ktoś kto próbuje, ale fajnie gdy są to ludzie poważni, a nie grupa bawiaca sie klientami i jak im sie znudzi znikająca bez słowa, by "odrodzić" sie pod nową nazwą.
Wtedy tylko jest wiecej rozczarowań jak zysków.
Osobiście zawsze odradzam współpracę z firmami bumerangami, co mają cudowne obietnice i wejścia, a potem jeszcze szybsze zejścia , i tak w kółko.
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento


Posty: 148
Lokalizacja: Białystok
Gadu-Gadu: 499683

Właśnie nie mam ochoty przeżywać jeszcze raz tego co mnie czekało przy moim pierwszym wdrożeniu.

miałem jakiś problem i myślę odezwę się na lento.pl a tu zonk lento znikło.
SEPTSITE - http://septsite.pl/- Magento developer


Posty: 33
Gadu-Gadu: 8692558

Też dostałem takiego maila;) Nawet miałem zostać ich translatorem ale jakoś się to rozmyło..., czytając wasze posty nie było za ciekawie..., pomysł może dobry ale myślę że magento to potęga i nie ma sensu robić takiego oprogramowania wyłącznie na Polskę. Wystarczy parę modułów i wszystko jest ok, tylko żeby ten connect był prostszy to wcale bajka;) a spółek typu ahoj,lento powstało wiele i szybko skończyło;)


Posty: 116
Gadu-Gadu: 0

http://img190.imageshack.us/img190/1791/schowek01a.jpg - zwróćcie uwagę na tytuł (górna zakładka)

Edit: to nie mój screenshot, nie instalowałem geko
Dobry hosting pod Magento? A może sklep KQS? Tak dla kontrastu...

Następna strona

Powrót do Offtopic



cron