Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania Poszukuję freelancera do prac przy sklepie Magento 2

Poszukuję freelancera do prac przy sklepie Magento 2

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Dzień dobry,

Poszukuję osoby/firmy do współpracy przy stawianiu i utrzymaniu sklepu(-ów) opartego na Magento 2. Posiadam kilka działających sklepów opartych o Prestashop i chciałbym je przenieść na jedną instancję Magento w trybie multistore. Dodatkowo chciałbym dodać jeszcze 1-2 sklepy. Docelowo planuje mieć około 5-10 sklepów dla tej instancji Magento. Zależy mi na posiadaniu jednego panelu ze wspólnym magazynem synchronizowanym z bazą Subiekta (tu pewnie wystarczy instalacja gotowego modułu). Sklepy mają działać dobrze na rynku polskim, dlatego wymagane będą moduły dla Przelewy24, Paczkomatów, Paczki w ruchu, integracji z ceneo (możliwe kilka innych jeszcze w przyszłości). Interesuje mnie dłuższa współpraca obejmująca wsparcie po uruchomieniu sklepów. Wymagana jest dobra znajomość platformy Magento2 oraz doświadczenie przy wdrażaniu sklepów. Współpraca w 100% zdalna. Godziny pracy również bardzo elastyczne - zależy mi na efekcie, czas pracy dewelopera musi jedynie umożliwić swobodną komunikację w trakcie dnia na tygodniu (czyli odpada praca TYLKO wieczorami i w weekendy).

Wstępne wymagania:
* instalacja silnika Magento2 na dedykowanym serwerze (najlepiej w kontenerze Dockera). Instalację w kontenerze mogę przeprowadzić samodzielnie więc znajomość Dockera nie jest tu wymagana
* instalacja i dostosowanie grafiki (głównie drobne poprawki w gotowym szablonie - praca z js/css/html)
* konfiguracja jako multistore, instalacja i konfiguracja modułów, etc (typowe prace administracyjne pozwalające uruchomić w pełni funkcjonalny i dobrze skonfigurowany sklep) w polskiej i angielskiej wersji (inne jezyki jak niemiecki rowniez potencjalnie do rozwazenia, ale nie wymagane w tym momencie)
* migracja danych ze sklepu opartego na Prestashop (opcjonalnie, w przyszłości, w zaleznosci od roznych czynnikow)

Ponieważ interesuje mnie konfiguracja multistore, doświadczenie we wdrażaniu sklepów multistore będzie mile widziane.

Osoby/firmy chętne do współpracy bardzo proszę o kontakt mailowy ( magento@prestom-group.pl ) lub na priv.

Pozdrawiam,
Krzysztof

Poszukuję freelancera do prac przy sklepie Magento 2

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:06
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam czy jeszcze aktualne ?


Powrót do Zlecenia do wykonania