Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie Jak sie robi zaplecze?

Jak sie robi zaplecze?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 10 sty 2018, o 09:56

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

siema, tu nowicjusz w seo, badam grunt i szukam odpowiedzi na moje milion pytan. od was chciałem sie dowiedziec jak robic zaplecze pod pozycjonowanie, nie do konca kumam o co w tym chodzi i czy w ogole taka pojedyncza osoba (nie-firma) jest w stanie tego dokonac.

Jak sie robi zaplecze?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 15:35
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 10 sty 2018, o 16:21

Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

na 2 sposoby: albo sobie poumieszczasz linki na istniejacych stronach albo stworzysz alternatywne strony które będa słuzyły tylko temu zeby umieszczac na nich linki do twojej docelowej stronki. co do drugiego pytania to polecałbym jednak zlecenie tego komus skoro sie nie znasz zeby nie osiwieć, agencje przewaznie mają gotowe zaplecza wiec połowa roboty wykonana jak nie więcej

Post 11 sty 2018, o 11:26

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Najlepsze zaplecze pozycjonerskie to zaplecze tematyczne, w skład którego wchodzą strony powiązane z naszą witryną, blogi o podobnej tematyce czy fora, na których dyskutuje się na podobne kwestie. Powinno być wartościowe dla użytkowników, zawierać interesujące treści, bo jeśli strony z zaplecza mają przekazywać Twojej stronie część swojej wartości, dobrze żeby jakąś miały ;) Istnieją sposoby, jak ogarnąć rozrastającą się strukturę zaplecza - każda nowo utworzona strona też będzie potrzebowała linków, bo tylko wtedy będzie wysoko ceniona przez algorytmy Google. Z czasem robi się tego naprawdę dużo, dlatego mój przedmówca ma rację: lepiej skorzystać z doświadczenia agencji pozycjonującej, która będzie wiedziała, gdzie zamieścić linki do Twojej strony, aby przyniosły oczekiwany efekt.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 12 sty 2018, o 10:51

Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

No nie wiem, ja akurat poddaje w wątpliwosc sensowność istnienia zaplecza. Mi sie ono kojarzy wyłącznie z preclami które zasmiecają internet, sorry takie jest moje zdanie

Post 12 sty 2018, o 17:40

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Zaplecze zapleczu nierówne. Tak samo jak można tworzyć różnej jakości teksty na stronę, tak samo można stworzyć lepsze i słabsze zaplecze pozycjonerskie. To słabsze to strony, które nie wnoszą kompletnie żadnej wartościowej treści dla użytkowników, a ich jedynym celem jest przechowywanie linków - fakt ten wynika z wysokich kosztów utrzymywania dobrego zaplecza. Trzeba przecież opłacać serwery, domeny, zatrudnić copywritera albo samodzielnie pisać teksty (w tym przypadku kosztem będzie poświęcony czas). Właśnie dlatego pozycjonowanie wraz z zadbaniem o porządne zaplecze warto zlecić doświadczonej agencji. W Supremum SEO zajmujemy się stroną kompleksowo: optymalizujemy witrynę, tworzymy unikalny content, zajmujemy się linkowaniem, wspieramy też działania w mediach społecznościowych. Jeśli chciałbyś podjąć z nami współpracę albo umówić się na spotkanie, zadzwoń pod 12 444 14 86 lub napisz na info@supremumseo.pl.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek


Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron