Strona główna forum E-commerce SEO, Pozycjonowanie Warto pozycjonowac stronę?

Warto pozycjonowac stronę?

Metody, sposoby i czasy pozwalające sprawnie pozycjonować...

Post 26 wrz 2017, o 11:45

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Czy jak ktos ma mały biznes to opłaca mu sie pozycjonowac stronę? Ja np mam małą firemke która obsługuje własciwie tylko teren małopolski i podkarpacia, to jest sens żebym płacił za wyświetlanie sie mojej strony w google w całej polsce? Jak to działa?

Warto pozycjonowac stronę?

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 10:43
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 26 wrz 2017, o 19:44

Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

liczy sie wielkosc konkurencji a nie biznesu ;)

Post 27 wrz 2017, o 18:26

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Witaj, istnieje coś takiego jak pozycjonowanie lokalne. Oznacza dopasowanie wyników wyszukiwania do lokalizacji użytkownika. Google robi to automatycznie, ale dobrze jest stworzyć wizytówkę w Google Moja Firma i uzupełnić dane teleadresowe firmy, aby zwiększyć szansę na pojawienie się naszej witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Oprócz tego wybiera się frazy lokalne, czyli na przykład zawierające najbliższe miasto. Inaczej opisuje się też meta tagi. Jeśli zależy Ci na bardziej precyzyjnym ukierunkowaniu kampanii, na przykład na dwa województwa, na obszarze których działasz, możesz też zdecydować się na kampanię Adwords. Czy warto? Zawsze, jeśli zależy Ci na zwiększeniu ruchu na stronie i zdobyciu nowych klientów. To jedna ze skuteczniejszych form promowania swojej działalności w internecie. Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług agencji pozycjonującej, zapraszamy do Supremum SEO! Mamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych oraz przeprowadzaniu kampanii Adwords, z chęcią pomożemy przesunąć Twoją witrynę w górę googlowego rankingu :)
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 28 wrz 2017, o 09:39

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Aha wtedy no to ma sens rzeczywiscie, własnie cos mi sie wydawało dziwne ze to na całą polske idzie. A taka kampania czym sie rózni od pozycjonowania? Przepraszam jesli zadaje głupie pytania, jestem zielony w temacie

Post 29 wrz 2017, o 08:56

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Chętnie wytłumaczę. Pozycjonowanie jest długotrwałym procesem, docelowo służącym umieszczeniu Twojej strony internetowej na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Kampania Adwords to reklama, która wyświetla się u góry wyników wyszukiwania na określone frazy. Nazywana jest inaczej linkami sponsorowanymi - ustalasz budżet, jaki chcesz na nią przeznaczyć i płacisz wyłącznie za kliknięcia w reklamę. Jedno i drugie ma swoje zalety, a wybór pomiędzy nimi zależy od kilku czynników, między innymi rodzaju prowadzonej działalności i celu, jaki chcesz osiągnąć. Oczywiście, szczegółów nie sposób opisać na forum, ale jeśli będziesz nimi zainteresowany, zapraszam do kontaktu.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 2 paź 2017, o 08:30

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Jesli dobrze zrozumiałem to od razu widac ze kampania Adwords byłaby lepsza bo wyświetla sie u góry. No dobrze, dziękuje za informacje

Post 2 paź 2017, o 14:08

Posty: 32
Gadu-Gadu: 0

Prawdą jest, że kampania Adwords w krótszym czasie (czasem już po kilku dniach) przynosi efekty. Jednak jeżeli myślimy o długotrwałej promocji naszego biznesu, wartość pozycjonowania jest nieoceniona. Na rezultaty czeka się dłużej, lecz w dłuższej perspektywie czasu jest to tańsza opcja.. Najlepiej, o ile pozwalają na to możliwości finansowe, korzystać jednocześnie z obu form promocji albo uruchomić kampanię linków sponsorowanych w oczekiwaniu na efekty pozycjonowania.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/ Obrazek

Post 13 paź 2017, o 20:04

Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Myślę, że oczywiście najlepiej jest pozycjonować stronę, tylko jest to zasadniczo coraz trudniejsze, algorytmy google się zmieniają a co za tym idzie coraz ciężej jest nadążyć za nimi.

Post 6 gru 2017, o 00:56
To proste, jeśli chcesz pozycjonować a nie masz wiedzy i czasu jej zdobywać - zleć to. Jeśli firma jest uczciwa to przedstawi zakres prac i kiedy będą spodziewane efekty. Zapoznawaj się z opiniami na blogach o danych firmach.
Pozdrawiam!

Post 9 sty 2018, o 17:44
Oczywiście, że warto pozycjonować. Jeśli nie na hasła ogólne to na te lokalne, czyli fraza + miasto. Wiadomo, że szuka tego mniej osób ale łatwiej będzie Ci się wybić w topy a do tego masz od razu potencjalnych klientów.
Pozdrawiam!

Następna strona

Powrót do SEO, Pozycjonowanie



cron