Strona główna forum Inne Offtopic Fundacja pomocy dzieciom

Fundacja pomocy dzieciom

O wszystkim innym niż powyżej...

Post 15 lis 2016, o 21:00

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia finansuje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku warsztaty otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że przesyłano niesamowicie rożne akcje na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez kursy języków obcych po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie wyłącznie dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie ma możliwości brać udział w konkursie w tegorocznej odsłonie projektu, zapraszamy na kolejne. Nabór odbywa się co roku.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.

Fundacja pomocy dzieciom

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 22:19
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 23 lis 2016, o 12:18

Posty: 1
Gadu-Gadu: 435231

świetna inicjatywa jak najbardziej popieram działalności takich fundacji...

Post 30 sty 2017, o 15:10

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

To prawda, oby więcej było takich rzeczy.
Ja np ostatnio musiałem zrobić takie coś jak nietolerancja laktozy badania. No i wszyło, że niestety jestem chory. Dlatego zaczęłem leczenie no i powiem Wam że powoli pomaga. Dlatego polecam każdemu zrobić sobie takie badania na zapas, może lepiej upewnić się czy wszystko z nami jest ok.

Post 2 lut 2017, o 12:31

Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

Prawda jest taka ze działalność charytatywna w różnej postaci też się bardzo przyczynia do poprawy wizerunku firmy, więc korzysc jest obustronna. Nie brzmi to bezinteresownie ale taka prawda ;) Gdyby przedsiębiorcy cześciej zdawali sobie z tego sprawe że moga ocieplić swój wizerunek, sprawić że zrobi się o nich głośniej w pozytywnym tego słowa znaczeniu może cześciej braliby udział w tego typu przedsięwzięciach


Powrót do Offtopic



cron