Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Backup systemu

Backup systemu

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...

Post 21 kwi 2016, o 11:15

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Wczoraj po uprzednim zrobieniu backupu przez panel kontrolny postanowilem zupdateowac pluginy i Magento (1.6 => 1.9) , po zainstalowaniu aktualizacji strona główna sie rozjechała, a że nie mialem zbytnio czasu na grzebanie w plikach chciałem wrócić do stanu wyjściowego, niestety dla backupu system cały czas pokazywało mi 'no permission' dla przywrocenia kopii zapasowej, backup 'data' przywrocil sie bezproblemowo.

Po krotkim kombinowaniu cala domena wyswietla komunikat 'Service Temporarily Unavailable' - moja wina, najpierw wgralem backup 'data' a pozniej przeinstalowalem pluginy. Jedyne co dziala to mojastrona.pl/downloader.

Czy opcja naprawienia tego jest wypakowanie backupu 'system' w glownym folderze magento? Jak taka procedura powinna wygladac, nie moglem znalezc niczego na polsko i angielskojezycznych stronach?

Myslalem o nastepujacych krokach:
1. Wrzucic backup do glownego folderu Magento, nadac mu uprawnienia 770
2. Stworzyc plik php do wypakowania go
3. Wejsc na mojastrona.pl/backupstart.php
Czy to zalatwi sprawe?

Mam jeszcze backup SQL zrobiony automatycznie przez hosting o 5 rano, czyli po zupdateowaniu a jeszcze przed reinstallacja ktora wylaczyla cala strone, o ile do czegos sie przyda. Serwer stoi na Windowsie

Backup systemu

PostTeraz jest 20 kwi 2024, o 07:02
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 kwi 2016, o 11:33

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

zapytaj hosting może mają snapshot z dnia poprzedniego
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 21 kwi 2016, o 12:13

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Dzieki MalT, mieli! Czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze :D


Powrót do Problemy z działaniem



cron