Strona główna forum Ogólnie o Magento Hosting pod Magento Hosting pod średni sklep

Hosting pod średni sklep

Wszystko o hostingu, wymaganiach Magento i sprawdzonych firmach hostingowych...

Post 21 lut 2016, o 15:41

Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Witam Proszę o pomoc w wybraniu jakiegoś hostingu na którym pójdzie średni sklep Magento. Aktualnie mam postawiony na Zyma ( nikomu nie polecam strona ładuje się 4 - 10 sec... Zastanawiam się nad Hostingiem w AZ.pl nad pakietem Max. Od razu zaznaczę z góry że nie chcę żadnego vps'a Ponieważ Nie będę potrafił do skonfigurować :P. Dodatkowo szukam w miarę taniej domeny www.adres.co.uk jeśli macie jakieś pomysły proszę o pomoc :). Strona ma ok. 500 produktów i 200 wejść dziennie

Zależy mi na hostingu w którym pierwszy rok jest w rabacie.
Bardzo proszę o pomoc

Hosting pod średni sklep

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 13:52
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 lut 2016, o 23:21

Posty: 18
Gadu-Gadu: 4755097

Miałem magento kiedyś w nazwa.pl, potem dhosting.pl, ani na jednym ani na drugim to nie chodziło. Jedynie MyDevil lub Linuxpl.com dają radę. na dyskach ssd pakiety.

Post 15 mar 2016, o 17:45

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam wszystkich, mam podobne pytanie - rozważam Magento pod sklep z dość dużą ilością produktów, początkowo 2000-3000 plus 2000-5000 nowych rocznie. Posiadam w tej chwili VPS 1vcore na OVH. Ilość wejść początkowo niska, kilkaset miesięcznie.

Chciałem się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z VPS na OVH i Magento?

Post 16 mar 2016, o 13:10

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

zawsze będziesz mógł przejść na wyższy VPS

co do samego OVH mam tam kilka usług w tym dedyka i jest ok
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 17 mar 2016, o 00:27

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Dzięki. Która dystrybcja będzie najlepsza? Ubuntu?

Post 17 mar 2016, o 09:34

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Tak którą znasz. Jak będziesz miał problem z konfiguracją to daj znać.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 13 kwi 2016, o 16:09

Posty: 56
Gadu-Gadu: 0

U mnie póki co wszystko wisi na kontach dzielonych Hekko i nic złego się nie dzieje - w sumie to jeszcze nawet nie zbliżyłem się do granic parametrów. A podoba mi się wsparcie, szybkość dzialania supportu i ogólna jakość usługi. Nie ma się czego czepiać.


Powrót do Hosting pod Magento