Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Dlaczego magento a nie woo

Dlaczego magento a nie woo

Na temat Magento - ogólnie...

Post 22 lut 2016, o 22:46

Posty: 18
Gadu-Gadu: 4755097

Mam straszny dylemat czy stawiać sklep na magento czy na woocommerce. Miałem też styczność z opencartem który uważam jest bardzo fajny bo jest szybki ale konfiguracja a przede wszystkim dodawanie produktów to koszmar.

Chciałem zrobić hybryde magento i wordpressa. Nawet mam dwa identyczne szablony. Potrzebuję i fajnego bloga i galerii. Wordpress ma mnogość konfiguracji i jakoś to ogarniam. W magento czegokolwiek się nie dotknę to to jak głową w mur. Ciągle się głowie i kombinuje. Mam zaufanie do tego skryptu bo już kiedyś na magento coś robiłem, ale proszę was o poradę podajcie mi argumenty za magento których ja może nie dostrzegam. Na pewno jak już się wszystko ustawi to obsługa jest bajka. Dodawanie produktów fajne i cały sklep jest intuicyjny w obsłudze przez klienta. Co jeszcze? Produktów będzie sporo albo i nie zależy jak na to patrzeć między 5 a 10tyś. Stawiałem już na woo sklepy z 500 produktami i na zwykłych hostach to ładnie nawet działa.

Dlaczego magento a nie woo

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 21:39
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 23 lut 2016, o 22:16

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

10 tyś. produktów dla magento t o nie problem pod warunkiem że ma się odpowiedni serwer. Co do platformy to może django-shop?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 2 mar 2016, o 17:53
y77

Posty: 39
Gadu-Gadu: 0

Korzystałem z wielu skryptów – pod joomlę, wordpressa, w końcu presta, opencart i kiedy szlag mnie trafił, przeniosłem wszytko na magento. Jest specyficzny, inny, szczególnie jeśli chodzi o szablony w połączeniu z dodatkami, ale w końcu jestem zadowolony na 100%. Podpiąłem do tego sytem fakturowania ii wtyczkę do wordpressa, dzięki której wyświetlisz produkty ze sklepu bezpośrednio w wordpressie (o ile strony stoją na jednym serwerze). Takie rzeczy, jak woocommerce to dla mnie zabawki. Świetnie połączone z wp, ale mi akurat nie o to chodzi. Sklep to sklep, cms blogowy to cms. Połącz to mostem i masz.

Post 27 lip 2016, o 15:27

Posty: 88
Gadu-Gadu: 0

y77 napisał(a):
Podpiąłem do tego sytem fakturowania ii wtyczkę do wordpressa, dzięki której wyświetlisz produkty ze sklepu bezpośrednio w wordpressie (o ile strony stoją na jednym serwerze).


Jaka wtyczka w Magento a jaka w WP?
Polecasz?
Pozdrawiam
;)


Powrót do Dyskusje



cron