Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki SendIT

SendIT

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...

Post 7 lis 2013, o 10:13

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Pytałem o ofertę bezpośrednio od DPD i jest taka sam jak sendit - i tu się zastanawiam czy nie lepiej zintegrować się z DPD.
Dodatkowo ostatnio miałem dwa razy sytuację że nie mogłem wysłać przesyłkę bo sendit nie działało.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Re: SendIT

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 15:49
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 8 lis 2013, o 11:10

Posty: 49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 3970064

DPD jest OK poza zwrotem pobrań - trwa to nawet 14dni. W UPS dostaje zwrot po 3 dniach. To prawda że sendit potrafi się wyłożyć - wczoraj też były problemy.
Projekty domów http://duomo.pl

Post 24 gru 2013, o 15:01

Posty: 8
Gadu-Gadu: 0

Niestety wciąż nie ma żadnego rozwiązania do integracji Magento z sendIT. A może ktoś coś napisał i udostępnił?

Post 7 mar 2014, o 10:22

Posty: 49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 3970064

Jest integracja Magento z aPaczka - realizuje to Sheepla. Rozwiązanie jest darmowe.
W ofercie maja DHL i UPS, ceny są na podobnym poziomie co Sendit (brak DPD).
Testuje to od jakiegoś czasu i działa OK poza jedną (ważną) funkcjonalnością.
Niestety z panelu Magento nie można zamówić kuriera, czyli generujemy list (to działa) ale musimy sami wezwać kuriera.
Tłumaczą to jakimś problemem technicznym w aPaczka - Sheepla twierdzi że w przypadku korzystania bezpośrednio z ich usług ta funkcja działa.
Jeśli ktoś ma dużo paczek i ustalone stałe odbiory to nie problem.
Ogólnie duży plus że wreszcie ktoś dał integracje z Magento za darmo, obsługa w aPaczka i Sheepla na bardzo dobrym poziomie.
Nadal nie rozumiem dlaczego Sendit nie chciał tego zrobić, ale to ich sprawa.
Będę korzystał z tego rozwiązania, czekam oczywiście na poprawkę funkcji zamawiania kuriera.
Projekty domów http://duomo.pl

Post 29 sie 2014, o 17:33

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

jest też integracja Magento, i darmowa z Globkurier , oni mają DPD, UPS, DHL i KEX. na ich stronie głównej jest info teraz.
co do cen można się dogadać, obsługa pomocna, generowanie listu jest tam powiazane z zamówieniem kuriera odrazu jakby co.

Poprzednia strona

Powrót do Moduły i dodatki



cron