Strona główna forum Ogólnie o Magento Hosting pod Magento Ponad 500tys produktów i ciągle rośnie - Co polecacie?

Ponad 500tys produktów i ciągle rośnie - Co polecacie?

Wszystko o hostingu, wymaganiach Magento i sprawdzonych firmach hostingowych...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam,
posiadam sklep internetowy, który w obecnym momencie posiada ponad 500tys produktów ze zdjęciami.. jaki hosting polecacie? Bo domyślam się, że przy takiej ilości tylko dedyk wchodzi w grę..
Znacie jakąś firmę która podjęłaby się hostingu tak dużej ilości produktów?
Czy magento poradzi sobie z takim ogromnym sklepem?

Ponad 500tys produktów i ciągle rośnie - Co polecacie?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 18:41
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 9
Lokalizacja: Wrocław
Gadu-Gadu: 0

Magento poradzi sobie bez większego problemu. Kwestią ważniejszą od ilości produktów jest to jak duży jest ruch generowany na sklepie? To od niego będzie zależał wybór odpowiedniego hostingu. Dedyk powinien być optymalny pod takie potrzeby - nasze wszystkie sklepy stoją na dedykach OVH i chodzą bardzo płynnie, czas ładowania na poziomie 2 sekundy, maks 3 sekundy w okresie stresu.
X-Coding IT Studio wdrożenia w Magento,
email: t.cymerman@x-coding.pl
tel. 665-442-183


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jak ciągle masz wzrost produktów a za tym wzrost odwiedzin to przenoś się na serwer dedykowany.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Dysponuje właśnie serwerem dedykowanym, tylko nie wiedziałem czy sklep jest przygotowany pod tak dużą liczbę produktów.
Obecny sklep który mam osCommerce przy tej liczbie chodzi tragicznie.
Myślę, że tak dziennie max ok. 500-1000 unikalnych wizyt.


Posty: 9
Lokalizacja: Wrocław
Gadu-Gadu: 0

osCommerce, to pieśń przeszłości i prosty framework sklepowy, więc nie dziwi mnie fakt, że nie daje rady z taką dużą liczbą produktów i użytkowników.
Magento to kombajn, który zgodnie z testami, które kiedyś widziałem na ich blogu powinien wytrzymać bez większego zająknięcia około 1,5 miliona produktów (zdjęcia, filmy), w pełni rotujących. Przy takiej ilości UU jaka jest u Ciebie, niezbędny jest serwer dedykowany.
X-Coding IT Studio wdrożenia w Magento,
email: t.cymerman@x-coding.pl
tel. 665-442-183


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Dedyk + nginx + php-fpm oraz cache i będzie śmigać

Przy podobnych wymaganiach mam klientów na VPS-ach (dużych bez oversellingu) ale z uwagi na spadek cen serwerów dedykowanych zaczynam to przenosić.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Dziękuje wszystkim za pomoc, teraz jestem spokojniejszy :D
MalT "Dedyk + nginx + php-fpm oraz cache" mógłbyś objaśnić? Bo naprawdę nie wiem o co kaman :)


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą serwerów dedykowanych z systemem DirectAdmin:
https://www.netdc.pl/serwery-dedykowane ... irectadmin

W ramach wskazanej oferty oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni przygotowane, natychmiast gotowe do pracy środowisko.
Dla tego typu rozwiązań żadna wiedza techniczna nie jest wymagana- administrację usługą można sprowadzić do zarządzania poszczególnymi składowymi systemu (domeny, konta pocztowe, bazy danych, konta ftp etc.) z pozycji intuicyjnego panelu administracyjnego DirectAdmin.

Przedstawiona oferta obejmuje także indywidualne dopasowanie (optymalizację) serwera pod indywidualne potrzeby klienta (w tym wypadku Magento) oraz pełną bezpłatną opcję migracji danych od bieżącego usługodawcy bez przerw w dostępie do witryn/poczty.

W przypadku zainteresowania lub pytań, zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,
https://www.netdc.pl/


Powrót do Hosting pod Magento



cron