Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Magento + usługa magazynowa

Magento + usługa magazynowa

Na temat Magento - ogólnie...

Post 17 kwi 2014, o 13:26

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam,

chwiałbym zasięgnąć rady bardziej doświadczonych kolegów odnośnie integracji Magento z usługą Magazynową.

Dopiero rozpoznaje temat Magento. Szukam gotowych rozwiązań.

Generalnie myślę:
+ magento + iFirma
+ magento + Subiect GT
+ magento ze swoim magazynem + dopisać obsługę dokumentów PZ, WZ etc..

co myślicie o takich rozwiązaniach ?? które było by najlepsze. a może zupełnie coś innego ?

Magento + usługa magazynowa

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 06:47
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 kwi 2014, o 01:20

Posty: 20
Gadu-Gadu: 0

Na pewno istnieją gotowe rozwiązania do integracji z subiektem GT, widzę też na stronie tego ifirma, że jest przygotowane przez nich API, więc pewnie idzie to zintegrować z Magento :))

Edit: teraz zerknąłem, że ifirma ma swoją gotową wtyczkę do Magento :)
-------------------

Strony www, Sklepy internetowe Magento

http://www.katmai.pl

Post 22 kwi 2014, o 14:08

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

dzięki za odpowiedź.

ifirma ma gotowe rozwiązanie do integracji, ale brakuje synchronizacji stanów magazynowych. może być to problemem.
Ich API jest mocno wątpliwe, nie ma za dużego wsparcia ze strony ifirmy.

Mocno myślę nad Subiektem GT. to może być wyjście ale słyszałem sporo negatywnych opini o samy subiekcie ...

Post 26 kwi 2014, o 21:46

Posty: 20
Gadu-Gadu: 0

Ja działam w firmie od dwóch lat na subiekcie GT i raczej jest w porządku, aczkolwiek czasem troszkę wkurzający w mniejszej firmie. Bardzo przydatny, gdy potrzebujesz go np. w spółce zoo - ogarnia bardzo dobrze całe magazyny.

Jeśli chodzi o integrację z Magento to jest do tego programik S2S się zwie i może stany magazynowe sobie przesyłać pomiędzy sklepem, a subiektem.

Widziałem też gdzieś Moduł do integracji Faktura iBiznes z Magento - w tym wypadku sam programik jest dość fajny i tańszy od Subiekta GT.

Pozdrawiam.
-------------------

Strony www, Sklepy internetowe Magento

http://www.katmai.pl

Post 5 maja 2014, o 23:33

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jakiś czas temu planowałem dopisać obsługę sklepu stacjonarnego + WZ, PZ, faktury itp. ale brakło czasu na dokończenie.
Aktualnie możesz sprawdzić openerp jest gotowa integracja z magento i wiele możliwości rozwoju.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 15 maja 2015, o 23:02

Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

A nie lepiej zintegrować Magento z WF-magiem? Dobrze się integruje.


Powrót do Dyskusje



cron