Strona główna forum Ogólnie o Magento Hosting pod Magento NetDC.pl - Hosting dla webDeveloper'a

NetDC.pl - Hosting dla webDeveloper'a

Wszystko o hostingu, wymaganiach Magento i sprawdzonych firmach hostingowych...


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w NetDC.pl:
https://www.netdc.pl/serwery-www

Teraz prócz bezpłatnej domeny oraz certyfikatu SSL (dla kont z oferty biznesowej) udostępniamy pakiet WebDeveloper'a, w skład którego wchodzi szereg przydatnych dodatków, m.in:

  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!
Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnego, 14 dniowego okresu testowego:
https://www.netdc.pl/bezplatny-okres-testowy,16.html

NetDC.pl - Hosting dla webDeveloper'a

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 20:40
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 29
Gadu-Gadu: 0

Witam,

Ma tam ktoś postawiony sklep? Jestem ciekawy jak wrażenia. Oczywiście przy konkretnych danych (ilości produktów, cech).

Baza danych jest na oddzielnym serwerze czy na tej samej maszynie co reszta?

Pozdrawiam
Krzysiek


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

może NetDC postawi magento z 10 000 produktów to sobie sami przetestujemy...
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 29
Gadu-Gadu: 0

Na razie sklep jest w formie testowej, docelowo na starcie 2000 produktów (teraz jest wpisanych coś koło 400, lecz wpisać wszystko trzeba a to schodzi) Ile będzie max. tego nie wiem. W czasie kilku miesięcy na pewno będzie się rozrastać.

Na tą chwilę mam Host z IQ pakiet Start L. Sklep nie powiem, chodzi jak na razie dość szybko. Jedyny mankament to są ograniczenia - brak ssh. Przez co nie mogę zrobić aktualizacji, nie mogę ustawić zadań Cron (Cron niby mają tylko nic mi to nie daje, bo skrypt php Magento uruchamia skrypt ssh).
Mam porównanie do sklepu Prestashop. Ta sama ilość produktów, tylko cech zdecydowanie mniej. I jedyne co zauważyłem to Presta jakoś 2x ma większe zużycie zasobów mysql. Z kolei Magento zdecydowanie bardziej zużywa zasoby procesora (php).

Ruch na sklepie nie przewiduję zbyt duży, przynajmniej na początku. Tak około 20-30 osób dziennie. Kończy się mi powoli okres w IQ i stoję przed wyborem co dalej. Nie chcę na początku płacić za dużo za hosting zanim się to nie rozwinie, gdyż chcę jak najwięcej budżetu przeznaczyć na towar posiadany na stanie. Na administracji się nie znam więc boję się trochę VPS.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

VPS to dobre rozwiązanie i można to dość tani zrobić około 250zł za rok za VPS
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Powrót do Hosting pod Magento



cron