Strona główna forum Ogólnie o Magento Dyskusje Połączenie z programem księgowym

Połączenie z programem księgowym

Na temat Magento - ogólnie...


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Czy ktoś próbował podpiąć magento pod jakiś program księgujący aby eksportować zamówienia?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Połączenie z programem księgowym

PostTeraz jest 24 kwi 2024, o 09:44
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Jak na razie najszybszym wyjściem wydaje mi się synchronizacja plików XML, bo pełnej synchronizacji musiałaby się podjąć któraś z firm piszących dodatki do tych programów. Obdzwoniłem kilka i żadna nie była zainteresowana takim zleceniem.


Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

A jakie dokładnie programy was interesują, może mógłbym się zająć jakimś modulikiem???
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Mała Księgowość Rzeczpospolitej - program do kupienia z gazetą i w sklepie rp.pl za około 4 zł.
Sam go używam ponad 3 lata a znam osoby, które korzystają z niego od początku.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 4
Gadu-Gadu: 0

Pojawiła się opcja zamówienia integracji (również automatycznej) Magento z programem Subiekt GT i znalazłem firmę, która zdecydowała się to wykonać. Jeśli znajdzie się więcej chętnych, to koszt będzie niższy. Moduł byłby gotowy do końca miesiąca. Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech odezwie się na maila lub skype (snowdogpl)

Mac

Posty: 58
Gadu-Gadu: 0

jestem wstepnie zainteresowany


Posty: 21
Gadu-Gadu: 0

Witam

Kwestia integracji z dobrym programem księgowym powinna być priorytetem dla każdego oprogramowania sklepu a dlaczego :
dlatego że dobry program ksiegowy:

-zarządza sprawnie magazynem
-ma możliwość druku wszystkiego co potrzebujesz w prawidłowym formacie (faktury, pw , pz, naklejki wysyłkowe , kody kreskowe i etc0
-integruje się np z allegro (tak są takie)

Po co w ciężar oprogramowania sklepu przerzucać takie funkcje męczyć się i wyrzucać pieniądze na pisanie dodatkowych modułów/komponentów etc. jeśli można zrobic to raz i konkretnie.

Jestem za :)


Posty: 5
Gadu-Gadu: 2663815

Witam

Połączenie z programem WF-MAG gotowe, na początek pobieranie zamówień.

W ciągu paru dni będzie też połączenie z Subiektem oraz Raks SQL



Chętnych do testowania/używania proszę o kontakt www.protonsoft.pl


Posty: 5
Gadu-Gadu: 2663815

Witam
pierwsza wersja programu gotowa :) chętnych proszę o kontakt teraz już powinno pójść szybko i gładko
proszę o zgłaszanie pomysłów i potrzeb jakie funkcje jeszcze dorobic gg: 2663815


chętnych zapraszamy do pobrania demo http://www.protonsoft.pl/kontakt.php?magento=integracja


Posty: 428
Lokalizacja: W-wka
Gadu-Gadu: 36599

To miło ze gotowa, tylko gdyby firma reagowała na emile z formularza, zgodnie z sugestia 22.02 napisałem do Was i cisza, nikt sie nie odezwał.
Maciek
http://transit.waw.pl - Sklep oparty o Magento

Następna strona

Powrót do Dyskusje