Strona główna forum Zlecenia Zlecenia do wykonania [Zlecę] Pisanie tekstów w języku niemieckim i holenderskim !

[Zlecę] Pisanie tekstów w języku niemieckim i holenderskim !

Tu możesz zamieścić swoje zlecenie specjalne...


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

Witam !

Szukam osób do stałej współpracy. Praca polega na pisaniu tekstów o grach komputerowych. Zasada współpracy wygląda następująco: ja podaję tytuł gry a następnie wytyczne co i jak ma być napisane. Dla osób, które znają naprawdę dobrze język niemiecki lub holenderski nie będą mieli żadnych problemów i praca ta będzie lekka i przyjemna. Nie jest to nic specjalnego ani trudnego a wręcz przeciwnie. Nie ma potrzeby znania rynku gier komputerowych.

Wymagam aby każdy tekst miał minimum 300 słów. To jest bardzo ważny czynnik. Następnie bardzo ważna jest gramatyka jak i stylistyka pisania tekstów - tutaj poziom musi być naprawdę dobry. Teksty również muszą dobrze być napisane pod kątem SEO - tutaj wytłumaczę dokładnie o co mi chodzi.

Tak jak napisałem na samym początku postu szukam osób do STAŁEJ współpracy. Nie jest to jednorazowe zlecenie. Z tego względu szukam osób wyłącznie odpowiedzialnych i takich którzy dysponują odpowiednią ilością czasu na podjęcie współpracy z moją osobą. Czas realizacji takiego tekstu nie będzie oczywiście ekspresowy, tym nie musicie się obawiać. Najważniejsze dla mnie jest aby zgłaszały się osoby dojrzałe, które po tygodniu albo miesiącu nie zrezygnują mi z współpracy. Tygodniowo tekstów będzie różnie od 3 do 5 nawet. Tutaj zasada z pewnością będzie się zmieniać.

Teraz sprawa wynagrodzenia wygląda następująco. Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenia tekstów oscylują w granicach nawet 15-20 zł. Jednak jak już napisałem ja szukam osoby do STAŁEJ współpracy dlatego moja cena wynosi 7-8 zł Netto za każdy napisany dla mnie tekst. Uważam, że cena jest w pełni proporcjonalna do tekstów które będę zlecał osobom zainteresowanych podjęciem współpracy. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail:

E-mail: inwsmedia@gmail.com

Pozdrawiam

[Zlecę] Pisanie tekstów w języku niemieckim i holenderskim !

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 09:56
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Witam, czy oferta nadal aktualna? Ja zajmuję się na co dzień hobbistycznie pisaniem tekstów na strony typuteksty z opisami o fotografii ślubnej albo usług. Chętnie nawiązuję trwałą współpracę o ile będzie to opłacalne powiem szczerze, bo w tym biznesie to jest różnie.
Tego typu biznesy to się robi częściej jeśli nie chcesz to masz wszystkie nierdzewne akcesoria https://hurtinox.pl/kategoria-produktu/ ... lacza-sms/ i sobie urządź mieszkanie dla świętego spokoju.
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.


Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gadu-Gadu: 0

inwsmedia napisał(a):
Witam !


Wymagam aby każdy tekst miał minimum 300 słów. To jest bardzo ważny czynnik. Następnie bardzo ważna jest gramatyka jak i stylistyka pisania tekstów - tutaj poziom musi być naprawdę dobry. Teksty również muszą dobrze być napisane pod kątem SEO - tutaj wytłumaczę dokładnie o co mi chodzi.

Teraz sprawa wynagrodzenia wygląda następująco. Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenia tekstów oscylują w granicach nawet 15-20 zł. Jednak jak już napisałem ja szukam osoby do STAŁEJ współpracy dlatego moja cena wynosi 7-8 zł Netto za każdy napisany dla mnie tekst. Uważam, że cena jest w pełni proporcjonalna do tekstów które będę zlecał osobom zainteresowanych podjęciem współpracy. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.

Pozdrawiam


Dzień dobry,

300 słów to w przeliczeniu mniej więcej 2000 znaków. Tłumaczenia tekstów z polskiego na niemiecki a szczególnie niderlandzki nie oscylują wcale w granicach 12-20zł netto tylko najczęściej 3 razy tyle. Dodatkowo wymaganie znajomości SEO - bardzo mało tłumaczy wie jak pisać dobre teksty pod pozycjonowanie. Ponadto pisanie tekstu w języku obcym jest o wiele trudniejsze niż tłumaczenie. Na napisanie dobrego tekstu, poprawnego językowo o długości ok. 300 słów trzeba będzie na moje oko poświęcić ok. 3-4 godzin. dlatego wynagrodzenie 7-8 zł netto jest według mnie bardzo nieadekwatne do tego typu zlecenia.


Powrót do Zlecenia do wykonania



cron