Teraz jest 28 mar 2024, o 16:14

News News of Aktualizacja Magento do wersji 1.4.0

Site map of Aktualizacja Magento do wersji 1.4.0 » Dział : Aktualizacja Magento do wersji 1.4.0

Kwestie i problemy wynikające z aktualizacji Magento do wersji 1.4.0

Aktualizacja do 1.4 - dawne moduły

Witam,

Po aktualizacji magento do wersji 1.4 zaistniał problem z śledzeniem przesyłek zamówienia dla dawnego modułu lento - Poland... Mianowicie nie wyświetlają się informacje o przesyłkach wybranych z tego właśnie modułu. Po wybraniu standardowej pozycji DHL wszystko działa bezproblemowo - wyświetlają się szczegóły dostawy. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

pozdrawiam
Read more : Aktualizacja do 1.4 - dawne moduły | Wyświetlone : 1718 | Odpowiedzi : 1


Aktualizacja Magento do wersji 1.4.0.0

Po aktualizacji wszędzie przeszła REINDEX DATA poza kategoriami - i tu mi wywala Some problem with reindexing process.
Co mam zrobić?
Read more : Aktualizacja Magento do wersji 1.4.0.0 | Wyświetlone : 4160 | Odpowiedzi : 13


Jak najlepiej zrobić update z 1.3.x do 1.4?

Witam,
Chciałem was zapytać jak najlepiej zrobić update magento z wersji 1.3.x do 1.4.
Mam thema zrobionego przez siebie (przeróbka blanka z 1.3) i moduły Multiple Tablerates, Mxperts_Jquery + polskie tłumaczenie.
Czy wgrać najlepiej całą paczkę 1.4 na starą wersję czy może przenieść tylko samą bazę na nowy relase?
Pytam ponieważ widzę, że struktura katalogów w wersji 1.4 jest trochę inna niż w 1.3 a nie chciałbym zrobić dużego śmietnika na ftp.
Czy może tylko ...
Read more : Jak najlepiej zrobić update z 1.3.x do 1.4? | Wyświetlone : 10649 | Odpowiedzi : 26


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 16911 • Liczba wątków: 3883 • Liczba użytkowników: 96657