Teraz jest 23 kwi 2018, o 20:54

News News of magentoforum.pl

Site map of magentoforum.pl » Dział : magentoforum.pl

polskie forum użytkowników Magento

Magento Developer [ZDALNIE]

Szukam Developera Magento ze znajomością języka angielskiego, do pracy zdalnej

Stawka: 75- 85 PLN / h

ˇ Minimum 3-letnie doświadczenie
ˇ Praktyczna znajomość Magento 1.9x
ˇ Bardzo dobra znajomość PHP 5/7 i MySQL
ˇ Wiedza i doświadczenie w programowaniu obiektowym
ˇ Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (w tym jQuery)
ˇ Znajomość systemu kontroli wersji GIT
ˇ Znajomość testów jednostkowych PHPUnit
ˇ Umiejętność pracy na systemach Linux/Ubuntu
ˇ Doświadczenie z Jira/JQL
ˇ Doświadczenie pracy z metodami Agile/Scrum ...
Read more : Magento Developer [ZDALNIE] | Wyświetlone : 11 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Migracja 1.9>2 oraz modyfikacje sklepu

Szukam kogoś do migracji działającego sklepu z magento 1.9x do 2. Do tego pewnie trochę drobnych zmian w szablonach, pluginach itp. Możliwa współpraca na dłużej.
Read more : Migracja 1.9>2 oraz modyfikacje sklepu | Wyświetlone : 18 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Senior PHP Magento Developer / Gdańsk + pakiet relokacyjny

NewPerspective – We do IT recruitment. We don’t look for new perspective. We create IT.

Obecnie poszukujemy Senior PHP Magento Developera, który dołączy do zespołu pracującego przy wsparciu i rozwoju sklepu internetowego na platformie Magento. Szukamy osoby, która poprowadzi zespół pracujący nad sporym projektem. Developer będzie miał możliwość pokierowania innymi, mniej doświadczonymi PHP developerami, nadzorowania ich pracy oraz podziału dla nich tasków. Będzie również obsługiwała deployment w obrębie serwera pre-prod i produkcyjnego. Pomoże zrealizować planowane ...
Read more : Senior PHP Magento Developer / Gdańsk + pakiet relokacyjny | Wyświetlone : 27 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

pozycjonowanie

Hej wszystkim. Chciałbym w najbliższym czasie założyć stronę internetową, na której będę mógł sprzedawać moje obrazy. Potrzebuję do tego profesjonalnej firmy, która pomoże mi stworzyć taką stronkę. Czy ktoś zna jakąś? Pozdrawiam
Read more : pozycjonowanie | Wyświetlone : 33 | Odpowiedzi : 0 | Dział : SEO, Pozycjonowanie

[WYKONAM] sklepy na Magento 1 oraz Magento 2

Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu sklepów na Magento 1 oraz 2. Gwarantujemy szybką realizację, niezawodność, dobrą współpracę i komunikację.

Wykonamy:

- instalację, konfigurację
- cięcie psd, dostosowanie szablonu
- instalację dodatkowych modułów, płatności, wysyłka, allegro
- tworzenie dodatkowych modułów, widoków
- import danych z innych sklepów

Rozliczenie - faktura VAT. Dostępność - od zaraz.
Stawka za godzinę - od 80 zł do 150 zł netto na FV.

Zapraszam do kontaktu.
Read more : [WYKONAM] sklepy na Magento 1 oraz Magento 2 | Wyświetlone : 61 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Wykonam zlecenie

Pola wyboru w koszyku: Cena Netto/Brutto

Witajcie.
To mój pierwszy post na forum, więc najpierw się przywitam: Cześć, witajcie!

Potrzebuję wprowadzić do koszyka pewne rozwiązanie:
Ponieważ mam klientów z Unii Europejskiej, zarówno detalicznych, jak i prowadzących firmę z zarejestrowanym europejskim NIP-em, ci drudzy muszą dostać cenę z Vat-em 0%.
Myślę o tym, żeby jeden krok w koszyku był opcją wyboru:
1. "Kupuję detalicznie" - w podsumowaniu zamówienia pojawia się "Grand total" netto i brutto z podatkiem 23%
2. "Mam zarejestrowaną firmę" ...
Read more : Pola wyboru w koszyku: Cena Netto/Brutto | Wyświetlone : 111 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Konfiguracja

Blokada Klienta

Czy jest możliwość zablokowania zarejestrowanego klienta bez jego usuwania aby utrzymac historię zamowień?
Blacklist blokuje przy rejestracji.
A przy tworzeniu grupy klienta np blacklisted nie ma możliwości jej szerszej konfiguracji.
Read more : Blokada Klienta | Wyświetlone : 76 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Konfiguracja

Nie widać theme'u wyłącznie na stronie głównej

Witam, mam problem mianowicie każdy theme który wgrywam ustawiam globalnie na website, store i storeview. Jednak widzę go wszędzie poza stroną główną. Jak wchodzę w zakładkę My account to theme jest poprawnie wyświetlany, natomiast gdy wrócę na stronę główną to wraca z powrotem na domyślny.
Read more : Nie widać theme'u wyłącznie na stronie głównej | Wyświetlone : 71 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Konfiguracja

Poszukuję freelancera do prac przy sklepie Magento 2

Dzień dobry,

Poszukuję osoby/firmy do współpracy przy stawianiu i utrzymaniu sklepu(-ów) opartego na Magento 2. Posiadam kilka działających sklepów opartych o Prestashop i chciałbym je przenieść na jedną instancję Magento w trybie multistore. Dodatkowo chciałbym dodać jeszcze 1-2 sklepy. Docelowo planuje mieć około 5-10 sklepów dla tej instancji Magento. Zależy mi na posiadaniu jednego panelu ze wspólnym magazynem synchronizowanym z bazą Subiekta (tu pewnie wystarczy instalacja gotowego modułu). Sklepy mają działać dobrze na rynku polskim, ...
Read more : Poszukuję freelancera do prac przy sklepie Magento 2 | Wyświetlone : 168 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Rekomendacja hostingu dla biznesu e-commerce

Jaka jest najtańsza infrastruktura chmury dla hostingu sklepu Magento w języku polskim.
Read more : Rekomendacja hostingu dla biznesu e-commerce | Wyświetlone : 112 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Hosting pod Magento

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 10935 • Liczba wątków: 2823 • Liczba użytkowników: 36945