Teraz jest 19 lip 2018, o 21:37

News News of magentoforum.pl

Site map of magentoforum.pl » Dział : magentoforum.pl

polskie forum użytkowników Magento

stoisko na targach

Cześć. Piszę do Was z pytaniem, może mi coś doradzicie. Niedługo wybieram się na targi z moją małą firmą produkującą etui na telefony. Jest to mój pierwszy raz i szukam jakiejś firmy, która zajęłaby się moim stoiskiem – by było fajnie zorganizowane i przyciągało wzrok. Jest kilka firm w necie (np. https://www.adsystem.pl/, czy macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Read more : stoisko na targach | Wyświetlone : 29 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

od czego zacząć

WItam :) chcialbym się nauczyć pozycjonowania, czy znacie jakieś strony, od których dobrze zaczać naukę? chodzi mi o takie podstawy, żeby załapać o co chodzi :)
Read more : od czego zacząć | Wyświetlone : 26 | Odpowiedzi : 0 | Dział : SEO, Pozycjonowanie

Opinie/recenzje - pole podsumowanie twojej recencji

Cześć
Chciałbym całkowicie usunąć "Podsumowanie twojej recenzji". Usunąłem je z pliku review/form.phtml.
W: app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/Review/Form.php ustawiłem by to pole było NIEWYMAGANE.

Podczas wypełniania formularza, Magento dalej wyrzuca błąd, że to pole jest wymagane i nie można zostawić go pustego.
Gdzie mógłbym zrobić coś z tym polem?

Pozdrawiam
Read more : Opinie/recenzje - pole podsumowanie twojej recencji | Wyświetlone : 34 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Konfiguracja

Dwa projekty: B2B i Sklep (B2C)

Witam,

Dla moich dwóch klientów szukam firmy lub osoby, która podjęła się napisania:

1. Sklepu wg specyfikacji:
https://sysgreat.pl/wp-content/uploads/analiza-funcjonalno-techniczna-sklepu-v2.pdf

2. Systemu B2B wg specyfikacji:
https://sysgreat.pl/wp-content/uploads/analiza-funcjonalno-techniczna-systemu-rem-v1.pdf

Zależy mi na podaniu ceny i terminu realizacji.
Dopuszczam taką możliwość, aby projekt podzielić na etapy z zależności od czasu i kosztu wykonania poszczególnych funkcjonalności. Dlatego też proszę o wpisanie w załączonego excela https://sysgreat.pl/wp-content/uploads/rem-zakres-prac.xls
Ilości godzin jakie są potrzebne na wykonanie poszczególnych funkcjonalności.

Oczywiście jestem do dyspozycji w przypadku jakiś pytań. ...
Read more : Dwa projekty: B2B i Sklep (B2C) | Wyświetlone : 62 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Dwa produkty jako jeden. [M2,M1]

Witam.

Od dluzszego juz czasu szukam rozwiazania problemu sprzedazy kilku produktow jako jeden.

Nasz sklep czesto tworzy swoje wlasne zestawy produktow i sprzedaje je w innej cenie niz jakby kupic te wszystkie produkty osobno.
Aktualnie tworzymy takie zestawy jako SINGLE PRODUCT ale zamierzamy zintegrowac program magazynowy i wysylkowy z magento co oznacza ze, na faturze musza sie pojawic wszystkie produkty pojedynczo z tego zestawu. Kazdy z tych produktu musi zejsc ze stanu i kazdy powinien ...
Read more : Dwa produkty jako jeden. [M2,M1] | Wyświetlone : 57 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Dyskusje

Magento Developer [Zdalnie - Cała Polska]

W ClawRock lubimy podejmować skomplikowane projekty w całej gamie różnych technologii. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dotrzymanie umówionych terminów oraz dostarczenie kodu najwyższej jakości. Zdarza się nam wyznawać zasadę #sleepcanwait, ale bez przesady ;)

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy Developera Magento (z doświadczeniem w Magento 2).

Poszukujemy osób, które tak jak my traktują programowanie jako pasję. Najważniejsza jest dla nas ciągła chęć rozwoju.
Naszym zdaniem ...
Read more : Magento Developer [Zdalnie - Cała Polska] | Wyświetlone : 63 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Problem z wyświetlaniem captcha

Witam,

Jestem nowy i na forum i w temacie magento, ale zanim tu się zarejestrowałem drugi dzień walczę próbując sobie poradzić samodzielnie.

Problem mam z wbudowanym w magento captcha. Jest ono włączone, ale pojawia się wyłącznie przy formularzu przypomnienia hasła.Na pozostałych formularzach dostępnych na stronie go nie ma, pomimo włączenia go w panelu administracyjnym w opcjach dotyczących klienta. Serwis chodzi na przygotowanym przez firmę zewnętrzną szablonie graficznym ("pochodnej" RWD). Na tą chwilę podejrzewam, że gdzieś ...
Read more : Problem z wyświetlaniem captcha | Wyświetlone : 74 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Problemy z działaniem

[WARSZAWA / LUBLIN] M 2.x TECH LEAD

TECH LEAD MAGENTO
ONSITE / WARSZAWA lub LUBLIN.

Jak zaznaczyłem - nie jestem rekruterem.
Poszukujemy niezależnych developerów Magento (freelanców / zdeklarowanych niezależnych kontraktorów zdalnych)
Zarządzamy wsparciem wdrożeniowym dla naszych klientów końcowych lub innych software house'ów (PL / EU / US).

W TYM WYPADKU - Trochę nietypowo: dla jednego z naszych klientów końcowych poszukujemy developera M2.
To nie jest typowy kontrakt. Szukamy TECH LEAD'A do długoterminowej współpracy - na miejscu u klienta w Warszawie / Lubin. ...
Read more : [WARSZAWA / LUBLIN] M 2.x TECH LEAD | Wyświetlone : 53 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

[ZDALNIE] DEVELOPERZY M1.x / M2.x

DEVELOPERZY MAGENTO 1.x
KONTRAKT - 100% ZDALNIE TERMINOWY

Z góry zaznaczam, że nie jestem rekruterem

Poszukujemy niezależnych developerów Magento (freelanców / zdeklarowanych niezależnych kontraktorów zdalnych)
Zarządzamy wsparciem wdrożeniowym dla naszych klientów końcowych lub innych software house'ów (PL / EU / US).
Kontrakty mają charakter dzierżawy developerów. Najczęściej są terminowe - +3, +6 miesięcy.
Zaangażowanie typu - wdrożenie, reengineering. przeniesienie na nowszą wersję Magento wraz z optymalizacją.

Aktualnie poszukujemy:

1) Developer fullstack M 1.9 (nie jest ...
Read more : [ZDALNIE] DEVELOPERZY M1.x / M2.x | Wyświetlone : 74 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Zlecenia do wykonania

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 11011 • Liczba wątków: 2850 • Liczba użytkowników: 42661