Teraz jest 21 cze 2018, o 02:34

News News of magentoforum.pl

Site map of magentoforum.pl » Dział : magentoforum.pl

polskie forum użytkowników Magento

[WARSZAWA / LUBLIN] M 2.x TECH LEAD

TECH LEAD MAGENTO
ONSITE / WARSZAWA lub LUBLIN.

Jak zaznaczyłem - nie jestem rekruterem.
Poszukujemy niezależnych developerów Magento (freelanców / zdeklarowanych niezależnych kontraktorów zdalnych)
Zarządzamy wsparciem wdrożeniowym dla naszych klientów końcowych lub innych software house'ów (PL / EU / US).

W TYM WYPADKU - Trochę nietypowo: dla jednego z naszych klientów końcowych poszukujemy developera M2.
To nie jest typowy kontrakt. Szukamy TECH LEAD'A do długoterminowej współpracy - na miejscu u klienta w Warszawie / Lubin. ...
Read more : [WARSZAWA / LUBLIN] M 2.x TECH LEAD | Wyświetlone : 5 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

[ZDALNIE] DEVELOPERZY M1.x / M2.x

DEVELOPERZY MAGENTO 1.x
KONTRAKT - 100% ZDALNIE TERMINOWY

Z góry zaznaczam, że nie jestem rekruterem

Poszukujemy niezależnych developerów Magento (freelanców / zdeklarowanych niezależnych kontraktorów zdalnych)
Zarządzamy wsparciem wdrożeniowym dla naszych klientów końcowych lub innych software house'ów (PL / EU / US).
Kontrakty mają charakter dzierżawy developerów. Najczęściej są terminowe - +3, +6 miesięcy.
Zaangażowanie typu - wdrożenie, reengineering. przeniesienie na nowszą wersję Magento wraz z optymalizacją.

Aktualnie poszukujemy:

1) Developer fullstack M 1.9 (nie jest ...
Read more : [ZDALNIE] DEVELOPERZY M1.x / M2.x | Wyświetlone : 6 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Wyświetlenie pobranego atrybutu na stronie produktu

Witam

Dodałem atrybut, pole tekstowe, które trzeba wypełnić podczas dodawaniu produktu do sklepu. W pliku view.phtml wyświetlam go kodem:
<?php echo $_product->getData('s1_product_title'); ?>

i ładnie działa.
W tym samym pliku mam zaimportowany kod html/php jako taka dodatkowa sekcja do strony produktu w taki sposób:
<?php echo $this->getChildHtml('product.proforhome'); ?>

Czyli pobiera i wyświetla do pliku view.phtml zawartość pliku proforhome.phtml - proste.

Atrybut który stworzyłem chciałbym umieścić w pliku proforhome.phtml, lecz po wklejeniu tego pierwszego kodu ...
Read more : Wyświetlenie pobranego atrybutu na stronie produktu | Wyświetlone : 6 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Konfiguracja

Dokończenie konfiguracji i uruchomienie sklepu

Dzień dobry
Potrzebuję pomocy przy konfiguracji i uruchomieniu sklepu.
www.zooperia.pl

Chodzi o powiązanie produktów z odpowiednimi kategoriami, konfigurację płatności i przesyłek i uporządkowanie strony głównej.
Generalnie wszystko, żeby sklep mógł ruszyć.
Read more : Dokończenie konfiguracji i uruchomienie sklepu | Wyświetlone : 14 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Zlecenia do wykonania

Magento Developer_Wrocław

Cześć :)

Kto? ITERATIVE
Kogo? Magento Developera
Projekt:długoterminowy, on-site, dla jednego z naszych Klientów, rozwiązania e-commerce dla sklepu internetowego;
Wymagania: około 2+ lat doświadczenia w języku PHP, doświadczenie w Magento, znajomość j.angielskiego;
Zatrudnienie: B2B, stawki uzależnione od doświadczenia ;)

Technologie i narzędzia: Magento, PHP (Zend), Phing/Bower/Composer/Less; SQL, API, REST/SOAP, XML
FRONTEND - HTML, CSS, JavaScript, jQuery, ...
Read more : Magento Developer_Wrocław | Wyświetlone : 29 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Doświadczony najlepszy hosting

Jestem w branży e-commerce od 2010 roku i korzystałem już z wielu platform i próbowałem wielu firm hostingowych, ale z powodu problemów z ładowaniem strony internetowej i ładowaniem produktów byłem bardzo rozczarowany i twierdziłem, że mam sklep OpenCart, ale to było spowodowane moim dostawcą usług hostingowych. Teraz mam Hosting OpenCart, a teraz działa dobrze.
Read more : Doświadczony najlepszy hosting | Wyświetlone : 38 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Wasze sugestie i opinie

Magento 2 obsługa, rozwój

Witam,

Szukam osoby do obsługi sklepu internetowego - bieżąca obsługa programistyczna i rozwój nowych funkcjonalności front-end i back-end. Sklep na platformie Magento 2 Open Source.

Praca zdalna, preferowane B2B, stawka 80-100 zł netto zależna od doświadczenia: Magento, PHP, JavaScript.
Read more : Magento 2 obsługa, rozwój | Wyświetlone : 49 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Poszukuję wykonawcy sklepu w Magento2

Poszukuję firmy/osoby do uruchomienia "od zera" sklepu Magento 2, najlepiej z województwa śląskiego.
tel. 601462008
Read more : Poszukuję wykonawcy sklepu w Magento2 | Wyświetlone : 44 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Reklamy produktowe dla usług?

Drodzy użytkownicy, czy ktoś z Was próbował może reklamować swoje usługi w reklamach produktowych adwrods?
Read more : Reklamy produktowe dla usług? | Wyświetlone : 51 | Odpowiedzi : 1 | Dział : SEM

[WYKONAM] Sklepy, modyfikacje na Magento

Przyjmę zlecenia dotyczące Magento (obie wersje).

- optymalizacja sklepu,
- instalacja i konfiguracja sklepu, rozszerzeń
- tworzenie szablonów,
- tworzenie nowych funkcji,
- naprawa błędów,
- aktualizacja Magento do najnowszej wersji
- testy bezpieczeństwa,
- migracje Magento 1 -> Magento 2.

Posiadam certifykat Magento Certified Developer Plus.

Praca tylko zdalna. Faktura VAT.

Zapraszam do kontaktu.
Read more : [WYKONAM] Sklepy, modyfikacje na Magento | Wyświetlone : 76 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Wykonam zlecenie

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 10997 • Liczba wątków: 2843 • Liczba użytkowników: 40683