Teraz jest 20 cze 2018, o 02:07

News News of magentoforum.pl

Site map of magentoforum.pl » Dział : magentoforum.pl

polskie forum użytkowników Magento

Większe odszkodowanie

Witajcie
Podczas ostatniej ulewy zalało piwnicę w moim domu. Otrzymane odszkodowanie uważam za zbyt niskie, aby pokryć koszt remontu i zrekompensowanie kosztu zniszczeń (przechowywałem tam różnego rodzaju sprzęt elektroniczny, który teraz do niczego się nie nadaje). Znacie może jakąś firmę, która pomoże mi wynegocjować większe odszkodowanie? Z góry dziękuję.
Read more : Większe odszkodowanie | Wyświetlone : 2 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Twoje wdrożenia

Magento Developer_Wrocław

Cześć :)

Kto? ITERATIVE
Kogo? Magento Developera
Projekt:długoterminowy, on-site, dla jednego z naszych Klientów, rozwiązania e-commerce dla sklepu internetowego;
Wymagania: około 2+ lat doświadczenia w języku PHP, doświadczenie w Magento, znajomość j.angielskiego;
Zatrudnienie: B2B, stawki uzależnione od doświadczenia ;)

Technologie i narzędzia: Magento, PHP (Zend), Phing/Bower/Composer/Less; SQL, API, REST/SOAP, XML
FRONTEND - HTML, CSS, JavaScript, jQuery, ...
Read more : Magento Developer_Wrocław | Wyświetlone : 26 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Doświadczony najlepszy hosting

Jestem w branży e-commerce od 2010 roku i korzystałem już z wielu platform i próbowałem wielu firm hostingowych, ale z powodu problemów z ładowaniem strony internetowej i ładowaniem produktów byłem bardzo rozczarowany i twierdziłem, że mam sklep OpenCart, ale to było spowodowane moim dostawcą usług hostingowych. Teraz mam Hosting OpenCart, a teraz działa dobrze.
Read more : Doświadczony najlepszy hosting | Wyświetlone : 34 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Wasze sugestie i opinie

Magento 2 obsługa, rozwój

Witam,

Szukam osoby do obsługi sklepu internetowego - bieżąca obsługa programistyczna i rozwój nowych funkcjonalności front-end i back-end. Sklep na platformie Magento 2 Open Source.

Praca zdalna, preferowane B2B, stawka 80-100 zł netto zależna od doświadczenia: Magento, PHP, JavaScript.
Read more : Magento 2 obsługa, rozwój | Wyświetlone : 45 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Poszukuję wykonawcy sklepu w Magento2

Poszukuję firmy/osoby do uruchomienia "od zera" sklepu Magento 2, najlepiej z województwa śląskiego.
tel. 601462008
Read more : Poszukuję wykonawcy sklepu w Magento2 | Wyświetlone : 39 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

Reklamy produktowe dla usług?

Drodzy użytkownicy, czy ktoś z Was próbował może reklamować swoje usługi w reklamach produktowych adwrods?
Read more : Reklamy produktowe dla usług? | Wyświetlone : 47 | Odpowiedzi : 1 | Dział : SEM

[WYKONAM] Sklepy, modyfikacje na Magento

Przyjmę zlecenia dotyczące Magento (obie wersje).

- optymalizacja sklepu,
- instalacja i konfiguracja sklepu, rozszerzeń
- tworzenie szablonów,
- tworzenie nowych funkcji,
- naprawa błędów,
- aktualizacja Magento do najnowszej wersji
- testy bezpieczeństwa,
- migracje Magento 1 -> Magento 2.

Posiadam certifykat Magento Certified Developer Plus.

Praca tylko zdalna. Faktura VAT.

Zapraszam do kontaktu.
Read more : [WYKONAM] Sklepy, modyfikacje na Magento | Wyświetlone : 54 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Wykonam zlecenie

Szkolenia Magento

Moja firma poszukuje profesjonalnej firmy, która przeprowadzi szkolenie z Magento. Mamy doświadczenie w programowaniu PHP oraz korzystamy z konkurencyjnego systemu CMS. Szkolenie raczej dla średnio i mocno zaawansowanych z pominięciem podstaw, ale oczywiście wszystko do omówienia.
Read more : Szkolenia Magento | Wyświetlone : 56 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Zlecenia do wykonania

XML, kody trackingowe

Witam

może pytanie banalne, ale dopiero zaczynam przygodę z Magento i nie jestem programistką. Gdzie w Magento 2 mogę wkleić kody trackingowe i umieścić pliki xml?

Pozdrawiam
Wyshka
Read more : XML, kody trackingowe | Wyświetlone : 114 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Aktualności

warunki składania zamówienia

Witam forumowiczów,

Czy ktoś się orientuje gdzie w magento 1.9 przechowywane są zgody np. na akceptację regulaminu i przetwarzania danych ?
Warunki składania zamówień działają w sklepie, ale dobrze by było żeby wyrażona zgoda (potwierdzenie) było dołączane do np. karty klienta.
Ktoś wie jak to zrobić i gdzie szukać ?

magento 1.9.3
Read more : warunki składania zamówienia | Wyświetlone : 126 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Dyskusje

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 10991 • Liczba wątków: 2840 • Liczba użytkowników: 40591