Strona główna forum Wsparcie Moduły i dodatki [Dyskusja] Moduł porównywarek cen dla Magento

[Dyskusja] Moduł porównywarek cen dla Magento

Wszystko o modułach i dodatkach dla Magento...


Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

problem jest jeszcze jeden - może i łykają inne formaty XML ale... w xml dla nokautu mam ten sam problem - adres url wskazuje na strone cms 404. Problem wiec nie jest do rozwiązania w ten sposób.

Próbowałem rozwiązać to przez WŁĄCZENIE opcji Użyj ścieżek kategorii dla adresów produktów w konfiguracja->katalog->katalog->Optymalizacja dla wyszukiwarek - niestety adres URL produktów się nie zmienił. Jest ktoś w stanie mi pomoc? Jestem już trochę podłamany tą sprawą...

Moduł porównywarek cen [do testowania]

PostTeraz jest 29 mar 2024, o 00:32
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 86
Gadu-Gadu: 2878306

W mapie strony http://www.sestosenso.pl/sklep/catalog/seo_sitemap/product/ linki są generowane w poprawnej formie. Nie dało by się tego w jakiś nieskomplikowany sposób przenieść do kodu porównywarek? Pewnie plotę jakieś farmezony ;), ale to z powodu mojej nieznajomości pisania takich rzeczy dla magento. Patrzę w ten kod który napisał kkkonrad i w app/design/frontend/default/default/template/catalog/seo/sitemap.phtml i... na patrzeniu się kończy :]


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Jest ktoś w stanie dodać klasę dla sklepy24.pl ?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Myślę, że mógłbym się tym zająć - i tak miałem zamiar taką klasę stworzyć. Tylko nie dam rady teraz, zabiorę się za to do końca tygodnia.


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Witam,

Zainstalowałem sobie modulik i przy generowaniu mapy dla radar.pl pojawia mi się taki komunikat:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 62 bytes) in /home/users/czytamksiazki/public_html/app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php on line 1086

Czy to jest spowodowane za małą ilością pamięci?

(hosting na kei.pl)

Pozdrawiam

Łukasz


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Dokładnie tak. Musisz sobie zwiększyć php_value memory_limit w .htaccess (o ile admin na to pozwala) na przykład w ten sposób:
php_value memory_limit 512M


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Dzięki :)


Posty: 104
Gadu-Gadu: 0

Michał napisał(a):
Myślę, że mógłbym się tym zająć - i tak miałem zamiar taką klasę stworzyć.


Słowo się rzekło - moduł jest. Dodałem do starego postu, gdzie jest moduł do Okazji.


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Dzięki zaraz przetestuję
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 6
Gadu-Gadu: 0

U mnie coś ten moduł porównywarki cen nie działa w ogóle. Po instalacji, wyczyszczeniu cacheu pojawia się nowa pozycja w konfiguracji, ale po jej wybraniu wyświetla się jednie biała strona.

Używam najnowszego Magento w wersji stabilnej. Ktoś ma pomysł co może być nie tak?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moduły i dodatki