Strona główna forum Wsparcie Instalacja Którą mam wersję Magento - 1.1.8 czy 1.2.1 ?

Którą mam wersję Magento - 1.1.8 czy 1.2.1 ?

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...

Post 17 lut 2009, o 01:13

Posty: 15
Lokalizacja: Mazowsze
Gadu-Gadu: 0

Witam.

Jemoon, stało się coś dziwnego: zgodnie z twoimi radami zmieniłam chmody i Downloader mnie zalogował. Zrobiłam spr. aktualizacji, nie chciał nic nowego. W /var/cache/ usunęłam wszystko, co było (sygnowane godziną z wczorajszej nocy).
Wcześniej skopiowałam jeszcze pliki PL - i po aktualizacji pojawiły się polskie oznaczenia menu. Niby pięknie, ale...

W Panelu Admina aktywna jest TYLKO pierwsza karta Konsola. Pozostałe są martwe. Nie mam żadnej możliwości manewru.
Czy przyczyną może być pakiet PL do wersji 1.1.8 siedzący w 1.2.1?
Jak z tego wybrnąć?
od VI'09 mam Magento w wersji 1.3.2 + PL

nadal coś nie gra :(

PostTeraz jest 19 kwi 2024, o 09:27
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

witam,
oczywiście to pewnie kwestia atrybutów plików :) niestety niektóre polskie hostingi nie mają wszystkich 'dodatków' ułatwiających pracę z Magento i po aktualizacjach dzieją się takie rzeczy :) co do Twojego problemu to zmień jeszcze atrybuty w js/index.php na 644 lub 755.

p.s
zapewne po następnej aktualizacji będzie znów tak samo więc radzę zapamiętać czynności, które wykonujesz bo to pewnie będzie się powtarzać.


Posty: 15
Lokalizacja: Mazowsze
Gadu-Gadu: 0

Uff, pomogło.
Jesteś wielki! Oczywiście, pozbieram sobie wszystkie Twoje rady do kajecika :)
Jestem na serwerze netmark.pl - dotychczas z żadnym skryptem nie miałam kłopotów i cały czas mam nadzieję, że Magento też pójdzie.
od VI'09 mam Magento w wersji 1.3.2 + PL


Posty: 9
Gadu-Gadu: 0

Skończyło się reinstalcją sklepu - no ale cóż - trzeba się uczyć ;-)

Poprzednia strona

Powrót do Instalacja



cron