Strona główna forum Wsparcie Instalacja Jaki serwer dla sklepu Magento?

Jaki serwer dla sklepu Magento?

Pytania i rozwiązania problemów dotyczących instalacji Magento oraz modułów współpracujących...

Post 21 cze 2012, o 10:21

Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

Witajcie,

Chciałbym Was zapytać jaki serwer powinienem wybrać aby postawić sklep na skrypcie Magento? Na jakie parametry powinienem zwrócić uwagę?

Kiedyś miałem już postawiony taki sklep na serwerze:

http://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19

i chodziło to strasznie wolno :/

Jaki serwer dla sklepu Magento?

PostTeraz jest 28 mar 2024, o 17:40
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Post 21 cze 2012, o 11:28

Posty: 1575
Gadu-Gadu: 0

Ja oczywiście będę zachwalał własny hosting, ale dla osób których sklep na siebie nie zarabia to raczej za duży wydatek.

Jeśli chcesz się zmieścić w 200zł rocznie to musisz szukać, brać na testy różne konta i sprawdzać jak szybko będzie magento na nich działać. Kiedyś dhosting.pl to był taką ostoją dla polskich sklepów magento, ale teraz nie ma co tam marzyć o szybkim sklepie magento.
hosting-magento.pl / magentohosting.eu - szybki hosting Magento
https://www.mage24.pl/ - twój sklep Magento 2 w 5 minut

Post 21 cze 2012, o 11:46

Posty: 40
Gadu-Gadu: 0

Właśnie trudno przewidzieć gdzie będzie dobrze działać to oprogramowanie.

Początkowo będę szukać czegoś jak najniższym kosztem, i dopiero zobaczę czy sklep ruszy.

Jeśli nic nie znajdę to chyba rozważę Open Cart, lub Presta Shop co o nich sądzicie?

Post 21 cze 2012, o 15:57

Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Wszystkie z tych skryptów są fajne ale tylko na początku (może piszę tak z przyzwyczajenia do magento) bo wraz ze wzrostem rozbudowania sklepu rośnie liczba dodatków i funkcji jakie mają w nim działać i dla przykładu w OpenCart zaczyna się robić straszny bałagan co gdzie i jak dopisać aby działało i nie stwarzało problemów...

Jeżeli chcesz dobry hosting na początek pod magento to sprawdź vipower.pl - polecam na początek pakiet ViS Med - mam kilka instalacji na tym pakiecie i nie mam problemów.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.

Post 24 paź 2012, o 15:53

Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam, chce zalozyc pierwszy w zyciu sklep na magento. Czy jesli wybiore hosting vipower to tak czy siak bede musiala sama zainstalowac to magento tak?

A czy sa hostingi ktore maja juz "wbudowane" (zainstaklowane) magento i wystarczy tylko wgrywac skorki?


Posty: 7
Gadu-Gadu: 0

Witam,

planuję przenieść sklep z Joomli na Magento.
Przy okazji zmienić serwer.

Strona ma ok. 200 wejść dziennie. Waga ok. 3 MB.

Jaki serwer byłby dla mnie najlepszy? Na stronie jest dużo obrazków, więc szybkość działania jest ważna.


Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu: 22740034

Jak to jaki? Tylko jeden hosting-magento-od-kkkonrad-dedykowany-profesjonalny-t1167.html
Korzystam ze swoimi sklepami, a także moi klienci, którym stawiałem sklepy, wszyscy są zadowoleni :)
Wdrożenia magento i poprawki, instalacja modułów www.sklepymagento.eu


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć że do magento na początku może być dobry VPS. Ale to i tak zależy od tego jaki jest ruch i ile produktów w sklepie jest. Sam mam w sklepie ponad 2000 SKU i VPS mi wystarcza (ale tu trzeba pamiętać że musi być on dobrze ustawiony).

Edit:

Sam teraz testuje konfigurację serwera VPS za 50zł miesięcznie pod magento i powiem wam że da się to zrobić.
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 10
Gadu-Gadu: 0

To i ja dorzucę swoje trzy grosze w kwestii hostingu: http://magentos.pl/instalacja-magento-n ... -hostingu/


Posty: 11
Gadu-Gadu: 0

Akurat ja trzymam wszystko na Firehost i żadnych problemów nie ma, ale wiadomo, że wszystko zależy od potrzeb.
Tam masz za darmo testy vpsa - po prostu sprawdź. Ale generalnie jest tanio i support działa perfect.

Następna strona

Powrót do Instalacja



cron