Strona główna forum Download Download [Moduł] Integracja porównywarek cen z Magento by kkkonrad

[Moduł] Integracja porównywarek cen z Magento by kkkonrad

Wszystko to, co udostępnione jest dla polskiej społeczności za darmo!

jemoon Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 529
Lokalizacja: Gdańsk
Gadu-Gadu: 0

kkkonrad napisał(a):
W załączniku macie następny moduł mojego autorstwa: porównywarki cen. Zainstalować i generować mapy XML dla porównywarek. Na razie obsługuje jedynie nokaut i radar, ale każdy może sobie sam napisać inną klasę odpowiadającą danej porównywarce i wstawić do modułu (dla ciekawych pisać na e-maila, gg lub pw). Zresztą za jakiś czas powinny pojawić się rozszerzenia (klasy) dla innych porównywarek. Moduł obsługuje automatyczne generowanie utworzonych map co jakiś okres czasu przez cron-a (popatrzyć w konfiguracji). Mapy dodaje się w sekcji: Katalog/Mapy porównywarek cen. Cóż jeszcze: testować i zgłaszać błędy.

Ja zauważyłem jeden problem: kategorie w waszych sklepach i w serwisach porównywarek nie są identyczne, dlatego moduł może nie działać idealnie. Może też nie działać w ogóle (w zależności od porównywarki) - jeśli tak będzie to będę musiał popracować nad rozszerzeniem które pozwoli na dodawanie do kategorii sklepu alternatywnej nazwy (ścieżki) odpowiadającej kategorii w danym serwisie porównującym ceny.

ps.: Dziękuje użytkownikowi Kuba za klasę porównywarki Nokaut która po kilku poprawkach i modyfikacjach weszła do modułu. Kuba zaoszczędził mi dużo pracy :)

0.4 SUPERSZYBKA 5tyś produktów w 10sek
promocje działają w 100%
obsługuje płaski katalog dla produktów

jeśli korzystacie z płaskiego katalogu należy ustawić wszystkim cechom wykorzystywanym w porównywarce atrybut: Użyte w listach produktów na Tak

Miłego generowania map ;)

PS. ludzie którzy kupili ode mnie integrację Ceneo proszeni są o zgłoszenie się w celu bezpłatnej aktualizacji modułu


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[Moduł] Integracja porównywarek cen z Magento by kkkonrad

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 15:31
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet

Powrót do Download



cron