Strona główna forum Wsparcie Problemy z działaniem Dodany produkt nie wyświetla się w sklepie

Dodany produkt nie wyświetla się w sklepie

Wszystkie problemy związane z działaniem sklepu...


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Witam,
mój problem wynika pewnie ze słabej znajomości Magento, ale nie widzę nigdzie odpowiedzi.

Dodałem nowy produkt po przez katalog -> zarządzanie produktami
Wypełniłem wszystkie wymagane pola, Status ustawiłem na włączony, widoczność - katalog, wyszukiwanie. W magazynie wpisałem posiadaną ilość czyli - 1000 szt. Dostępność towaru ustawiłem na w magazynie. Przypisałem produkt do kategorii i witryn. Odświeżyłem Catche, a produkt mimo to dalej nie jest w ogóle widoczny w katalogu. Co mogłem pominąć, że nie widzę produktu w sklepie ?

Magento 1.7.0.2

Dodany produkt nie wyświetla się w sklepie

PostTeraz jest 25 kwi 2024, o 11:17
Google

Posty: 427
Lokalizacja: Internet


Posty: 98
Lokalizacja: Opole
Gadu-Gadu: 0

Przebuduj indeksy.
http://magento.kamilborkowski.pl/


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Zrobione, dalej nie widać


Posty: 729
Gadu-Gadu: 0

A ustawiłeś jego widoczność w sklepie?
Magento krok po kroku - aktualne informacje ze świata magento.


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Link do kilku screenów z konfiguracji produktu, reszta nie ruszana, ustawiona domyślnie. Catche odświeżone, indexy odbudowane i nie widać dalej.

http://imageshack.us/g/267/65732998.png/


Posty: 8
Gadu-Gadu: 0

Nie mam pojęcia czemu Tobie to nie działa, ale miałem podobny problem - też nie wyświetlały mi się produkty.
Ja nie miałem ustawionej dostępności "W magazynie" i też mi się nie wyświetlały.
Aby się wyświetlały trzeba w edycji produktu w sekcji "Magazyn" ustawić "Dostępność towaru" na "W magazynie".


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Sprawdź wyszukiwarką - może ten produkt jest w katalogu.


Posty: 1
Gadu-Gadu: 0

Witam, ciekawe czy problem rozwiązał się koledze bo ja nadal nie mogę się z tym uporać. po 10 razy już sprawdzałem czy wszystko jest ustawione prawidłowo i nadal nie widać dodanych produktów. nawet przez opcję szukaj! Tylko peroszę nie pytajcie mnie czy mma ustawioną ilość w magazynie itp. Wszystko jest ustawione, cache i index też odświeżyłem i nic/ ma ktoś konkretny pomysł o co kaman?


Posty: 2
Gadu-Gadu: 0

Make sure that on the Inventory tab, you have a positive number of the items in inventory and that you choose “In Stock” from the dropdown. Hope it works..


Posty: 3
Gadu-Gadu: 0

Ja też mam ten problem, wszystko dobrze ustawione jak pisane wyżej, przeindeksowane, produktów dalej nie widać. :shock:

Następna strona

Powrót do Problemy z działaniem



cron